PODARUJ 1%

Nasi podopieczni w trakcie zajęć
terapii zajęciowej

„Osoby chorujące psychicznie pokazują nam, jak bardzo pomaga im terapia środowiskowa.
Profesor Andrzej Cechnicki:
„ Poprzez naszą uzdrawiającą społeczność, nasze solidarne działanie na rzecz osób chorujących na schizofrenię nasi podopieczni mogą
leczyć się, żyć, pracować w lokalnej wspólnocie ”

Przekazując nam 1% podatku, pomagasz troszczyć się o dorosłe osoby chorujące psychicznie.
1% to niewiele, ale dla naszych podopiecznych ma on ogromne znaczenie. Potrzebujemy Twojego wsparcia, aby każdego dnia móc pomagać potrzebującym.
Komu pomaga Twój 1% ?
Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Psychiatrii i Opieki Środowiskowej leczy i usamodzielnia dorosłe osoby chorujące na schizofrenię.
Działamy od 40 lat.

Warto zapisać nasz KRS:

0000146448

Organizujemy ogólnopolskie projekty psychiatrii środowiskowej, tworzymy psychiatrię przyjazną, dostępną i w społecznej wspólnocie.

Nasz numer rachunku bankowego:
Bank Pekao S.A. I/O Kraków

Możesz też 1% wyliczyć w dwóch programach: PITAX i E-PITY

Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

https://www.e-pity.pl„>“Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.”