24.04.2018 Weź udział w Marszu Żółtej Wstążki w Warszawie!

19 maja o 12:00 przejdziemy przez Warszawę w Marszu Żółtej Wstążki.

O co chodzi?
Mija rok od Pierwszego Kongresu Zdrowia Psychicznego. Rok temu przeszliśmy ulicami Warszawy w Marszu o Godność – pacjenci chorujący psychicznie, profesjonaliści opieki psychiatrycznej i pomocy społecznej, nasze rodziny, humaniści, przyjaciele i znajomi, z którymi zmieniamy polską psychiatrię. Połączyła nas walka o prawo do godnego leczenia psychiatrycznego w Polsce. Nie liczą się dla nas poglądy polityczne, ale sprawa dla której idziemy.

Gdzie i kiedy?
19 maja o godzinie 12:00 wyruszymy z Ogrodu Saskiego w Warszawie od strony ul. Marszałkowskiej. Szczegółową trasę ogłosimy niebawem.

Dlaczego?
W rocznicę Kongresu chcemy przypomnieć o naszych postulatach. Co czwarty z nas zetknie się z problemami psychicznymi.
Przejdźmy razem w tym marszu. Pokażmy, że leczenie chorób psychicznym jest czymś naturalnym. Pokażmy, że
#Jesteśmy

Więcej informacji o Kongresie: http://kongreszp.org.pl/