srp

 

 

06.06.2018 Warsztat Terapii Zajęciowej prowadzi nową rekrutację - zapraszamy!!!

 

Przypominamy, że cały czas prowadzimy nabór do Warsztatu Terapii Zajęciowej w Krakowie. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, którzy mają orzeczenie o stopniu niepełnosprawności (umiarkowany i znaczny), posiadają kod niepełnosprawności 02-P oraz wskazania do Warsztatu Terapii Zajęciowej. Nie masz orzeczenia? Nie szkodzi. Jeśli masz doświadczenie kryzysu psychicznego, będziesz zainteresowany naszą ofertą zajęć, pomożemy Ci je wyrobić. Ważna jest na początek chęć wyjścia z domu. Oferujemy zajęcia prowadzone przez profesjonalistów w atrakcyjny sposób, współpracę w grupie, przyjemną atmosferę a nawet czasem ciepły posiłek :)

 

Zajęcia są bezpłatne. Odbywają się 5 razy w tygodniu w godzinach od 8 do 15 i są prowadzone w ośmiu różnych pracowniach. Na koniec miesiąca uczestnik za swoją aktywność otrzymuje trening ekonomiczny (tzw. kieszonkowe). Czas pobytu ustalamy indywidualnie w zależności od potrzeb. Warsztat, to sprawdzone i skuteczne sposoby oddziaływania w przestrzeni rehabilitacji społecznej i zawodowej osób z niepełnosprawnością, które wykorzystujemy już od 25 lat!

 

Zapraszamy również w dniu 5 Lipca na Dzień Otwarty w Galerii Miodowa 9, kiedy to można pooglądać prace naszych artystów oraz cały Ośrodek i porozmawiać z pracownikami o jego działalności. Znajdujemy się w Centrum Krakowa w dzielnicy Kazimierz.

Nasz adres: WTZ ul. Miodowa 9 (I piętro)
Tel. 12 421 17 30

 

Można udostępniać dalej

 

ulotka-wtz-A4 2017.jpg

 

ulotka-wtz-A42 2017.jpg

 

 

 

 

Projekt i wykonanie SIT