27.01.2020 Zaproszenie na wernisaż wystawy pt.: "Bosch rozmawia z Brueglem" - 06.02.2020 godz. 18.15

W imieniu Zakładu Psychiatrii Środowiskowej Katedry Psychiatrii UJ CM oraz Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Psychiatrii i Opieki Środowiskowej serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy „Bosch rozmawia z Brueglem”, który odbędzie się 6 lutego 2020, czwartek, o godz. 18.15 w Dolnym Pałacu Sztuki TPSP w Krakowie, Pl. Szczepański 4.

Wystawa dotyczy dwóch projektów zainspirowanych pracami renesansowych malarzy niderlandzkich: Hieronima Boscha „Ogród rozkoszy ziemskich” i Pitera Bruegla „Świat do góry nogami”

Przedstawia prace artystów z ART Studio Miodowa, pracowni działającej przy Stowarzyszeniu na Rzecz Rozwoju Psychiatrii i Opieki Środowiskowej w Krakowie przy ul. Miodowej 9 oraz zaproszonych artystów profesjonalistów.

Będzie nam bardzo miło gościć Państwa na wernisażu,

Organizatorzy:

Zbigniew Witek – Prezes TPS w Krakowie

Prof. Dr hab. Dominika Dudek – Kierownik Katedry Psychiatrii UJCM

Prof. Dr hab. Andrzej Cechnicki – Kierownik Zakładu Psychiatrii Środowiskowej UJ CM

Małgorzata Bundzewicz – Artystka malarka, kurator wystawy

Tu można pobrać pełny PROGRAM