27.01.2020 Zapraszamy na wernisaż wystawy pt. "PTAKI" - od 30.01.202o r godz. 12:00

Zapraszamy na wernisaż wystawy pt. „PTAKI”. Prace wykonane został przez uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy, Warsztatów Terapii Zajęciowej, Ośrodka Wsparcia oraz innych placówek działających przy Stowarzyszeniu na Rzecz Rozwoju Psychiatrii i Opieki Środowiskowej.

Wernisaż odbędzie się 30 stycznia 2020 r., o godz. 12:00 w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Krakowie na ul. Rajskiej 1.

Cała wystawa będzie dostępna do 25 marca 2020 r.

Większość prezentowanych prac powstała w ramach zajęć arteterapii, tworzyli je zarówno profesjonaliści jak również osoby, które dopiero odkrywają swój talent i pracują nad warsztatem. Prezentujemy prace małego formatu oraz kompozycje wielkogabarytowe. Mnogość technik i zróżnicowane zaplecze twórców sprawiają, że wystawa jest tak niezwykła, barwna i inspirująca, pozwala oderwać się od trudów codzienności, trosk i problemów, wzbić się by spojrzeć na swoje życie z odmiennej "ptasiej" perspektywy.

Organizatorzy:

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Psychiatrii i Opieki Środowiskowej