srp

 

 

05.06.2020 Marsz Żółtej Wstążki już w całej Polsce!!! Dołącz i Ty

Marsz solidarności z osobami z doświadczeniem kryzysów psychicznych, ruszył 30 maja i będziemy maszerować do 9 czerwca. Jak co roku niesiemy postulaty, tym razem również dotyczące  psychiatrii dzieci i młodzieży. Trafią one do Ministerstwa Zdrowia, Kancelarii Sejmu i Senatu, Kancelarii Premiera, Ministerstwa Edukacji Narodowej, Ministerstwa Pracy, Rodziny i Polityki Społecznej oraz Narodowego Funduszu Zdrowia.

 

Prowadzimy codziennie spotkania Live na Facebooku, a co jest najbardziej cenne, nie tylko ze profesjonalistami ale również z ekspertami przez doświadczenie, co daje nadzieje chorującym i bliskim. 

 

W akcji zachęcamy również do robienia zdjęć z żółtym elementem ubioru, żółtą wstążką lub kartką z napisem #PoGodność oraz o umieszczanie ich w swoich social mediach z hasztagiem #PoGodność lub #pogodność. Bowiem idziemy pogodnie #PoGodność. Prosimy również o nagrywanie filmików, z których zamierzamy zmontować jeden, jak wszyscy maszerujemy wspólnie. 

 

Link do wydarzenia na Facebooku:  https://www.facebook.com/events/695939931183657/

www.ef.org.pl

www.kongreszp.org.pl 

 

Zobacz równiez na nasz Fanpage :)  https://www.facebook.com/Stowarzyszenie-na-Rzecz-Rozwoju-Psychiatrii-i-Opieki-%C5%9Arodowiskowej-1037159756313750/ 

Projekt i wykonanie SIT