09.12.2020 Podsumowanie akcji Choinki Jedynki 2020

Szanowni Państwo,

W tych trudnych czas Pandemi ludzie pokazali że serce i dobroć ma się zawsze, niezależnie od sytuacji.

Pragniemy serdecznie podziękować przede wszystkim Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko" za zaproszenie do tej pięknej i szlachetnej akcji, jak również Programowi 1 Polskiego Radia za organizację i prowadzenie wydarzenia. Wyrazy podziękowania należą się również wszystkim osobom i organizacjom zaangażowanym w aktywność tej akcji i docieranie z nią do jak największego grona odbiorców.

Gwarantujemy że nasze doświadczenie pracy z osobami po kryzysach psychicznych jak rownież jasno sprecyzowane cele w tych działaniach na przyszłość, pozwolą wykorzystać całą przyznaną nam kwotę na organizację lepszej pomocy i działań terapeutycznych dla naszych podopiecznych.

Przypominamy że kwota, którą razem zebraliśmy z Fundacją Anny Dymnej to 177 626 zł.

Nasze Stowarzyszenie otrzyma połowę tej kwoty czyli 88 813 zł

Jeszcze raz bardzo dziękujemy za wasze gorące serca i aktywny udział.

Prof. Andrzej Cechnicki

Choinki_Jedynki_megaboard_2020.jpg