Catering Cogito

Firma Społeczna Catering COGITO miała swoją siedzibę w Dębnikach przy ul. Skwerowej 27. Pracownicy przygotowywali się do zatrudnienia korzystając z tematycznych kursów i szkoleń. Firma świadczyła usługi cateringowe podczas konferencji, szkoleń, imprez plenerowych, przyjmuje też zamówienia indywidualne.

Firma realizowała też duże przedsięwzięcia cateringowe, m.in. obsługę konferencji SEEN w Collegium Novum UJ 24 maja 2007, kompleksową obsługę Biegu Kwietnego – gdzie odbiorcami usług byli uczestnicy towarzyszących szkoleń jak też sami sportowcy biorący udział w ultradługim biegu dobowym, Mięzynarodową Konferencję ENMESH w maju 2008.

Firma funkcjonowała w ramach projektu Equal.