Loga_u_gory.jpg

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Psychiatrii i Opieki środowiskowej zaprasza do udziału w I edycji projektu:

W stronę pracy - kompleksowy program na rzecz aktywizacji społecznej i zawodowej osób chorujących psychicznie".

Jeżeli jesteś osobą:

1)      niepełnosprawną z powodu choroby psychicznej z orzeczonym znacznym lub umiarkowanym stopniem niepełnosprawności

2)      posiadającą status osoby pozostającej bez zatrudnienia

3)      w wieku produkcyjnym ( kobiety od 18 r. ż. do 58 r.ż. mężczyźni od 18 r. ż. do 63 r.ż. )

4)      będącą zameldowaną lub zamieszkałą na terenie Województwa Małopolskiego

To szukamy właśnie Ciebie!

Uwaga: aby zostać zakwalifikowanym do rekrutacji do projektu musisz spełniać łącznie wszystkie wyżej wymienione warunki.

W ramach udzielanego wsparcia oferujemy:

- Identyfikację indywidualnych potrzeb  dla każdego uczestnika i każdej uczestniczki projektu i wyznaczenie ścieżki projektowej

- Trening umiejętności społecznych - coaching grupowy i wsparcie indywidualne

- Staże zawodowe

- Zatrudnienie subsydiowane

Rekrutacja rozpoczęła się 1 lutego 2017 i trwała do 28 lutego 2017. Organizator zastrzega sobie prawo wydłużenia rekrutacji w przypadku zbyt małej ilości chętnych osób lub do jej skrócenia w jeśli przed końcem rekrutacji  liczba kandydatów/kandydatek do Projektu przekroczy dwukrotność liczby miejsc na daną edycję Projektu.

Równocześnie Organizator informuje, że możliwy jest udział osób wymagających szczególnego wsparcia, w szczególności osób z dodatkową inna niepełnosprawnością. Prosimy o zgłaszanie szczególnych potrzeb (np. tłumacz migowy czy brak barier architektonicznych) przy pierwszym kontakcie z Organizatorem.

Kontakt:

Telefon: 510766 983

E-mail: biuro@stowarzyszenie-rozwoju.eu

25.04.2017
Polecamy tekst do przeczytania w wolnej chwili...
30.03.2017
Zapraszamy na I Kongres Zdrowia Psychicznego w Warszawie! Termin 8 maja 2017 rok.
13.03.2017
List Otwarty do Pani Premier Beaty Szydło w sprawie Narodowego Programu Ochrony Zdrowia Psychicznego w Polsce
21.11.2016
Badanie PATHWAYS - UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI
20.10.2016
Co dalej w sprawie NPOZP w Polsce?
17.10.2016
Wizyta Rzecznika Praw Obywatelskich w Stowarzyszeniu Rodzin "Zdrowie Psychiczne"
14.08.2016
Nowy projekt Stowarzyszenia! - "Osoba z niepełnosprawnością psychiczną – wartościowy pracownik."
04.07.2016
Od 1 kwietnia wystartował projekt "Młodzi niepełnosprawni - wzór aktywności zawodowej" na lata 2016-2018
22.06.2016
Dr Konstanty Radziwiłł, Minister Zdrowia, w Sejmie RP, 11 maja 2016. Niestety .... :(