Szkolenia/kursy

patrz:  www.kurspsychoterapii.info

2.

SZKOLENIE W ZAWODZIE TERAPEUTA ŚRODOWISKOWY

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Psychiatrii i Opieki Środowiskowej zaprasza na szkolenie w zawodzie terapeuty środowiskowego. Stowarzyszenie posiada akredytację Ministerstwa Zdrowia i jest jedną z pięciu organizacji prowadzącą tego typu szkolenie na terenie Polski.

Od stycznia 2020 rozpoczynamy drugą edycję kursu!

UWAGA !

Aktualnie brak wolnych miejsc!

Rozpoczęcie kursu:

10-12 stycznia 2020 - pierwszy zjazd

Szczegółowy harmonogram zjazdów POBIERZ

Cena za zjazd wynosi 350zł brutto - prosimy o wpłatę do 5.12.2019r.  - wpłata stanowi potwierdzenie udziału w kursie - w załączniku znajdą Państwo dane do przelewu.

Dane do przelewu – opłata za kurs TS

Nr konta:83 1240 1444 1111 0010 5413 4938

Bank PEKAO SA

Właściciel konta:

Laboratorium Cogito sp. z o.o

ul. Bałuckiego 6, 30-318 Kraków

NIP: 676 22 94 629

Kwota: 350zł

Tytułem: imię i nazwisko, kurs TS 2020

Formularz zgłoszeniowy - <----  pobierz - prosimy wypełnić na komputerze w WORD  i przesłać na adres:

swierczek.aneta@gmail.com

Ramowy program szkolenia - pobierz

Okres szkolenia:

1.  Kurs teoretyczno-praktyczny (wykłady, warsztaty – 315h) trwa 2 lata i kończy się uzyskaniem dyplomu ukończenia kursu Terapeuty Środowiskowego Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

2.  Grupa treningowa – 50h

3.  Staże - (3 miesiące w akredytowanych ośrodkach oparcia społecznego (np. WTZ, ŚDS) i 2 miesiące w oddziale psychiatrycznym - całodobowym lub dziennym)

Organizacja: zajęcia teoretyczno-warsztatowe będą się odbywały raz w miesiącu w blokach dwudniowych (sobota–niedziela) w Krakowie w Hotelu U Pana Cogito, ul. Bałuckiego 6.

Cena za szkolenie: Cena za 1 dwudniowy blok szkolenia wynosi 350zł (w ramach szkolenia odbędzie się 18 dwudniowych bloków)

Podana cena zawiera: wynajęcie sali, materiały szkoleniowe, przerwy kawowe oraz wynagrodzenie dla osób szkolących.

Stowarzyszenie oferuje pomoc w zorganizowaniu staży dla uczestników kursu.

Uczestnikami szkolenia mogą zostać osoby, które:

·     posiadają wykształcenie średnie z maturą lub wyższe

·     Posiadają predyspozycje osobowe, zainteresowania i motywację konieczne w pomaganiu osobom z zaburzeniami psychicznymi

·     Złożyły odpowiedni formularz zgłoszeniowy i zostały zakwalifikowane do udziału w szkoleniu na podstawie rozmowy kwalifikacyjnej przeprowadzonej przez Organizatora szkolenia

Formularz zgłoszeniowy prosimy wypełnić na komputerze w WORD (nazwa pliku: nazwisko + imię + TS) i przesłać na adres:

swierczek.aneta@gmail.com

Koordynator szkolenia:

Aneta Klek

e-mail: swierczek.aneta@gmail.com

3.

Stowarzyszenie wraz ze Stowarzyszeniem "Otwórzcie Drzwi"  (SOD), prowadzi wspólny program szkoleń powiatowych

Stowarzyszenie koordynuje działania na rzecz wdrożenia Narodowego Programu Ochrony Zdrowia Psychicznego w Polsce !!!

Więcej informacji https://www.otworzciedrzwi.org/

23.10.2020
O Choinkach Jedynki i nie tylko znów w Polskim Radiu!!! Anna Dymna i prof. Andrzej Cechnicki
18.10.2020
Zapraszamy do udziału w wielkiej akcji "Choinki Jedynki"!!!!
13.10.2020
Konferencja prasowa pod hasłem: "Centrum Zdrowia Psychicznego w każdym powiecie. Podpisz petycję"
09.10.2020
Ważna petycja do podpisania i wysłania!!!!
06.10.2020
Już jest! Najnowsza analiza pilotażu psychiatrycznej opieki zdrowotnej w ramach NPOZP
29.09.2020
Zapraszamy osoby chorujące psychicznie na kurs edukacji finansowej. Więcej szczegółów poniżej
Zapraszamy na spotkanie Edukacyjne
07.09.2020
Wywiad z prof. Andrzejem Cechnickim o Asystentach Zdrowienia i nie tylko
25.08.2020
Porozmawiajmy o chorobie psychicznej w 2020 roku - zapraszamy do nowego projektu!
10.08.2020
Jednym głosem. Prof. Andrzej Cechnicki o potrzebie współdziałania.