Szkolenia/kursy

patrz:  www.kurspsychoterapii.info

2.

SZKOLENIE W ZAWODZIE TERAPEUTA ŚRODOWISKOWY

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Psychiatrii i Opieki Środowiskowej zaprasza na szkolenie w zawodzie terapeuty środowiskowego. Stowarzyszenie posiada akredytację Ministerstwa Zdrowia i jest jedną z pięciu organizacji prowadzącą tego typu szkolenie na terenie Polski.

UWAGA od kwietnia 2018 rozpoczynamy nabór na drugą edycję kursu!

Kurs zostanie uruchomiony gdy zbierze się grupa min. 25 osób. - prosimy o nadsyłanie zgłoszeń (poniżej formularz do pobrania)

Planowany termin rozpoczęcia kursu: styczeń 2019

Formularz zgłoszeniowy prosimy wypełnić na komputerze w WORD  i przesłać na adres:

joanna.palka@poczta.fm

lub pocztą: Pl. Sikorskiego 2/8, 31-115 Kraków

Ramowy program szkolenia - pobierz

Okres szkolenia:

1.  Kurs teoretyczno-praktyczny (wykłady, warsztaty – 315h) trwa 2 lata i kończy się uzyskaniem dyplomu ukończenia kursu Terapeuty Środowiskowego Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

2.  Grupa treningowa – 50h

3.  Staże - (3 miesiące w akredytowanych ośrodkach oparcia społecznego (np. WTZ, ŚDS) i 2 miesiące w oddziale psychiatrycznym - całodobowym lub dziennym)

Organizacja: zajęcia teoretyczno-warsztatowe będą się odbywały raz w miesiącu w blokach dwudniowych (sobota–niedziela) w Krakowie w Hotelu U Pana Cogito, ul. Bałuckiego 6.

Cena za szkolenie: Cena za 1 dwudniowy blok szkolenia wynosi 400zł (w ramach szkolenia odbędzie się 18 dwudniowych bloków)

Podana cena zawiera: wynajęcie sali, materiały szkoleniowe, przerwy kawowe oraz wynagrodzenie dla osób szkolących.

Stowarzyszenie oferuje pomoc w zorganizowaniu staży dla uczestników kursu.

Uczestnikami szkolenia mogą zostać osoby, które:

·     posiadają wykształcenie średnie z maturą lub wyższe

·     Posiadają predyspozycje osobowe, zainteresowania i motywację konieczne w pomaganiu osobom z zaburzeniami psychicznymi

·     Złożyły odpowiedni formularz zgłoszeniowy i zostały zakwalifikowane do udziału w szkoleniu na podstawie rozmowy kwalifikacyjnej przeprowadzonej przez Organizatora szkolenia

Formularz zgłoszeniowy prosimy wypełnić na komputerze w WORD (nazwa pliku: nazwisko + imię + TS) i przesłać na adres:

joanna.palka@poczta.fm

Koordynator szkolenia:

Joanna Palka

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Psychiatrii i Opieki Środowiskowej

Pl. Sikorskiego 2/8

e-mail: joanna.palka@poczta.fm

3.

Stowarzyszenie wraz ze Stowarzyszeniem "Otwórzcie Drzwi"  (SOD), prowadzi wspólny program szkoleń powiatowych

Stowarzyszenie koordynuje działania na rzecz wdrożenia Narodowego Programu Ochrony Zdrowia Psychicznego w Polsce !!!

Więcej informacji https://www.otworzciedrzwi.org/

02.08.2018
Pensjonat U Pana Cogito ma już 15 lat!!!
11.07.2018
Tygodnik Powszechny o Panu Cogito
06.06.2018
Zapraszamy na wystawę malarstwa w dniu 5 lipca od godziny 17:00 - ART STUDIO MIODOWA I PRZYJACIELE ARTYSCI w Ogrodach Rozkoszy Ziemskich Hieronima Boscha?
06.06.2018
Warsztat Terapii Zajęciowej prowadzi nową rekrutację - zapraszamy!!!
Zapraszamy ponownie na Marsz Żółtej Wstążki
Weź udział w Marszu Żółtej Wstążki w Warszawie!
Rekrutacja do projektu "W stronę pracy"
28.03.2018
16 Forum Psychiatrii Środowiskowej już 24-25 maja 2018. Zobacz pełny program