Kolejna edycja kursu Asystenta Zdrowienia
– Moduł Zniekształcenia poznawcze

W dniach 7-9 X odbyły się kolejne zajęcia kursu dla Asystentów Zdrowienia. Podczas pracy nad modułem "Zniekształcenia poznawcze" uczestnicy dowiadywali się, czym są tytułowe zniekształcenia i jak sobie z nimi radzić, omawiany był także model poznawczo-behawioralny, poszerzony o elementy praktyki mindfulness. Zajęcia prowadzili Przemek i Janek.
Zajęcia odbyły się w przyjaznej przestrzeni pensjonatu Cogito, dającej możliwość spędzania czasu nie tylko na zajęciach, ale i po nich, tak jak bliższego poznania się i zacieśniania więzów. Weekendowy układ kursu pozwolił uczestnikom odwiedzić miasto sobotnim wieczorem i skorzystać z oferowanych przezeń atrakcji.