Wsparcie

Możesz okazać wsparcie naszym Podopiecznym przekazując datek pieniężny. Zrób to wpłacając pieniądze na nasze konto przelewem tradycyjnym lub on-line. Inną formą wsparcia jest też przekazanie 1.5 procenta podatku.

Komu pomagasz?

Przekazując nam 1.5% podatku lub wpłacając datek pomagasz troszczyć się o dorosłe osoby chorujące psychicznie. Dla Ciebie to niewiele, ale dla naszych podopiecznych ma on ogromne znaczenie. Potrzebujemy Twojego wsparcia, aby tak jak od 40 lat móc pomagać każdego dnia potrzebującym.

„Osoby chorujące psychicznie pokazują nam, jak bardzo pomaga im terapia środowiskowa." - profesor Andrzej Cechnicki

Wpłać datek

Przekaż datek on-line

Zrób przelew

Nr konta: 20 1240 1431 1111 0000 1046 9064
Tytuł: Darowizna na cele statutowe Stowarzyszenia SRP

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Psychiatrii i Opieki Środowiskowej
pl. Sikorskiego 2/8, 31-115 Kraków

Przekaż 1.5% podatku

Przekazując nam 1.5% podatku, pomagasz troszczyć się o dorosłe osoby chorujące psychicznie. 1.5% to niewiele, ale dla naszych podopiecznych ma on ogromne znaczenie. Potrzebujemy Twojego wsparcia, aby każdego dnia móc pomagać potrzebującym.

E-Pity

Możesz też 1.5% wyliczyć w dwóch programach: PITAX i E-PITY.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP. Wersja dedykowana programu dla naszej organizacji, uniemożliwia swobodny wybór OPP w programie i przekazania 1.5% podatku dowolnej organizacji pożytku publicznego.

Informacje wymagane przez Ustawę z dnia 24 kwietnia 2003 r o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie tj. z dnia 15 marca 2019 r.
(Dz. U. z 2020 r. poz. 1057, z 2021 r. poz. 1038, 1243, 1535 z późn. zm.)
Program e-pity Copyright 2021-2023 e-file sp. z o.o. sp. k.
Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1,5% podatku

Przekaż datek on-line

Wybierze kwotę, którą chcesz nam przelać lub wpisz inna.
Wpłać dowolną kwotę