„Porozmawiajmy o chorobie psychicznej…”

W poniedziałek 18.10. 2021 odbyło się pierwsze w ramach projektu: „Samorzecznictwo osób chorujących psychicznie” seminarium z cyklu „Porozmawiajmy o chorobie psychicznej...” Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 16.15 w Instytucie Socjologii Uniwersytetu Jagiellońskiego, a odbiorcami byli studenci pracy socjalnej.W roli edukatorów wystąpili członkowie Stowarzyszenia „Otwórzcie Drzwi” Barbara Banaś i Henryk Fluder, którzy podzielili się swoimi świadectwami chorowania i zdrowienia.