ROZPOCZYNAMY REKRUTACJĘ NA BEZPŁATNY KURS - ASYSTENT ZDROWIENIA!

Stowarzyszenie „Otwórzcie Drzwi” zaprasza osoby po kryzysach psychicznych na

KURS "ASYSTENT ZDROWIENIA"

realizowany w ramach projektu - Rozwój instytucjonalny i rozwój działań misyjnych Stowarzyszenia "Otwórzcie Drzwi" .

Kurs prowadzony jest przez Stowarzyszenie "Otwórzcie Drzwi”.

Opieka merytoryczna - Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Psychiatrii i Opieki Środowiskowej

Kurs będzie obejmował 11 modułów:

• Komunikacja
  • Wiedza o chorobie
  • Zniekształcenia poznawcze
  • Komunikacje – rozszerzenie
  • Wgląd w chorobę i problematyka piętna
  • Zdrowienie
  • Współpraca
  • Współpraca – rozszerzenie
  • Zagadnienia etyczne
  • Samorzecznictwo
  • Podsumowanie kursu

Dziesiąta edycja kursu rozpocznie się 21-23 czerwca 2024 roku i potrwa do grudnia 2024 roku.

Zajęcia będą odbywać się w weekendy (piątek po południu, sobota, niedziela do południa)

W dniach 12-14 czerwca będziemy przeprowadzać rozmowy kwalifikacyjne z potencjalnymi uczestnikami kursu.

O terminach rozmów powiadomimy wszystkich mailowo lub telefonicznie.

Szczególnie zapraszamy osoby spełniające poniższe kryteria rekrutacji:

• doświadczenie choroby psychicznej
  • udokumentowane doświadczenie przebytej terapii (minimum 1 rok)
  • wysoka motywacja

Dodatkowe punkty zamierzamy przyznawać za ewentualne posiadane rekomendacje.

W celu zgłoszenia prosimy wypełnić formularz rekrutacyjny zamieszczony poniżej i przesłać na adres: stotworzciedrzwi@wp.pl

Planowany termin rozpoczęcia zajęć:  21-23 czerwca 2024

Kurs odbędzie się stacjonarnie, a rozmowy rekrutacyjne zostaną w całości przeprowadzone online.

Kurs jest bezpłatny dla uczestników

UWAGA !

Kurs kończy się zaświadczeniem o ukończeniu kursu

• W związku z wprowadzaniem certyfikacji zewnętrznej nie wydajemy certyfikatów po ukończeniu kursu.

Sfinansowano ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach RZĄDOWEGO PROGRAMU ROZWOJU ORGANIZACJI OBYWATELSKICH NA LATA 2018–2030 PROO