Rusza nasz Kurs - Terapeuta Środowiskowy

Kurs rozpocznie się 18 MARCA i obejmuje 18 zjazdów i trwa 1,5 roku. Skierowany jest do osób, które pragną podnieść swoje kwalifikacje. Zawiera zarówno wiedzę z zakresu psychopatologi, jak też oferuje warsztaty nastawione na pogłębianie umiejętności kontaktu i interwencji w relacji z pacjentem. Kurs dostarcza wiedzy o psychiatrii środowiskowej, formach i metodach działania. Jednym z elementów kursu jest grupa Balinta lub grupa treningowa odnosząca się do umiejętności interpersonalnych terapeuty.

Kurs kończy się egzaminem i wydaniem certyfikatu Terapeuty Środowiskowego.

Mogą Państwo pobrać pobrać również formularz zgłoszeniowy,

ze strony:

Więcej o kursie tutaj: