Nasze kursy odnoszą się do praktyki klinicznej. Uczą psychoterapii w różnych kontekstach. Pobudzają osobisty rozwój przyszłych terapeutów.

Psychotherapy Course

Our courses relate to clinical practice. They teach psychotherapy in different contexts. They stimulate the personal development of future therapists.

Sygnatariusze Konsorcjum pod nazwą Środowiskowe Centrum Zdrowia Psychicznego im. Profesora Antoniego Kępińskiego w Krakowie.

Krakow-based consortium called

"Professor Antoni Kępiński Community Mental Health Center"

Nowa rola osób chorujących psychicznie.

Recovery Asisstant

The course will start in February 2022 and will last until July 2022.

Naszym zadaniem jest trwałe włączanie osób po kryzysach psychicznych w życie społeczne i zawodowe.

Center for Education, Work and Recovery "Cogito Hotel"

Our task is to permanently include people after mental crises in social and professional life.

Zapraszamy na III Kongres Zdrowia Psychicznego 7 czerwca 2021 w Warszawie w Amfiteatrze Wolskiego Centrum Kultury w Parku Sowińskiego.

III Congress of Mental Health

We invite you to the III Mental Health Congress on June 7, 2021 in Warsaw at the Amphitheater of the Wola Cultural Center in Sowiński Park.