Logo Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Psychiatrii i Opieki Środowiskowej

Asystent Zdrowienia – Podsumowanie

Ostatni w tej edycji XI moduł kursu Asystenta Zdrowienia odbył się w weekend 1- 3 lipca. Podsumowaliśmy na nim cały kurs. Poszczególni uczestnicy przedstawili swoje prezentacje mówiące o tym, co zostało im z kursu: co zapamiętali, co było dla nich ważne, co wykorzystają w swojej pracy jako asystenci zdrowienia. Był także czas na informacje zwrotne dla uczestników zarówno od grupy, jak i prowadzących. Wspólnie pakowaliśmy absolwentom kursu walizkę na dalszą drogę w zawodzie asystenta zdrowienia wkładając do niej symboliczne prezenty. Nie zabrakło wspólnych zdjęć, uśmiechów, podziękowań, a także łez wzruszenia, że to już koniec naszej wspólnej przygody.

Dziękujemy Wam wszystkim za udział w kursie, to było dla nas prowadzących bardzo ubogacające doświadczenie, zainspirowaliście też nas do dalszej pracy, zrodziły nam się w głowach kolejne pomysły, a relacje i więzi , jakie się między Wami wywiązały, są dla nas powodem do dumy i wzruszenia. Dziękujemy za to, że z nami byliście!

Newsletter

Zapisz się do naszego newsletter'a i bądź na bieżąco z wydarzeniami oraz kursami organizowanymi przez Stowarzyszenie.
[yikes-mailchimp form="1"][/yikes-mailchimp]
crossmenuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content