Kolejna edycja kursu Asystenta Zdrowienia

– Moduł Współpraca 1

W dniach 16-18 grudnia 2022 miał miejsce szósty zjazd uczestników  kursu asystenta zdrowienia pt.  „Współpraca 1". Zajęcia odbyły się w Sali konferencyjnej hotelu „U Pana Cogito” w Krakowie. Podczas zajęć w warunkach warsztatowych przyglądnęliśmy się tematowi granic, w twórczy sposób zajęliśmy się zagadnieniem współpracy a ponadto pochyliliśmy się nad rolą Asystenta Zdrowienia z kilku perspektyw. Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom spotkania za zaangażowanie i aktywny udział w zajęciach!