Kolejna edycja kursu Asystenta Zdrowienia

Moduł: Podsumowanie

W dniach 24-26 lutego odbyło się nasze ostatnie spotkanie w ramach kursu asystenta zdrowienia pt. "Podsumowanie".

W trakcie zajęć uczestnicy stworzyli swoje plany kryzysowe a także listę swoich zasobów. Był też czas na podsumowanie całego kursu – uczestnicy mówili, co było dla nich ważne, co zapamiętali z kursu, co wykorzystają w pracy jako asystent zdrowienia.

Wspólnie pakowaliśmy im symboliczną walizkę na dalszą drogę.

Był to czas podsumowania, wzruszeń i pożegnań.

Bardzo Wam dziękujemy za udział w kursie, za Waszą obecność, zaangażowanie!

​Na zakończenie przedstawiamy wiersz, który powstał w trakcie kursu, napisany przez jednego z uczestników kursu.

„ Szanowni Goście
Drodzy Lekarze
Na przywitanie
Kultura każe