Kolejna edycja kursu Asystenta Zdrowienia

Moduł Współpraca 2

W dniach 17-19 lutego 2023 roku odbył się kolejny moduł i zjazd kursu asystenta zdrowienia pt.

"Współpraca 2".

Na zajęciach poznaliśmy jaka jest rola Asystenta Zdrowienia wg standardów obowiązujących w Centrach Zdrowia Psychicznegi, oraz jakie są korzyści zatrudniania Asystentów Zdrowienia.

Mieliśmy też część poświęconą instytucjom, z którymi współpracuje Asystent Zdrowienia oraz analizowaliśmy przypadki konkretnych pacjentów i możliwości pomocy im przez Asystenta Zdrowienia.

Zajęcia prowadziły Krystiana Roloff i Anna Liberadzka.

Dziękujemy za zaangażowanie i aktywny udział w zajęciach!

--

Projekt „Asystent Zdrowienia” realizowany jest z dotacji - Program Aktywni Obywatele - Fundusz Krajowy finansowany przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG