Logo Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Psychiatrii i Opieki Środowiskowej

Kurs Asystenta Zdrowienia

Stowarzyszenie „Otwórzcie Drzwi” w partnerstwie ze Stowarzyszeniem na Rzecz Rozwoju Psychiatrii i Opieki Środowiskowej zapraszają na kurs Asystenta Zdrowienia. Kurs jest realizowany w ramach projektu: „Asystent Zdrowienia”.
Kurs rozpocznie się w lutym 2022 roku i potrwa do lipca 2022 roku.
Kryteria rekrutacji:

• doświadczenie choroby psychicznej
  • remisja i wgląd w objawy
  • minimum roczna terapia własna
  • wysoka motywacja
  • dodatkowym atutem będą posiadane rekomendacje

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie Formularza Rekrutacyjnego, podpisanie, zeskanowanie i odesłania na adres mailowy: stotworzciedrzwi@wp.pl

Formularz Rekrutacyjny do pobrania pod linkiem

Z wybranymi kandydatami będą przeprowadzane rozmowy rekrutacyjne w drugiej połowie stycznia. Zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, które spełnią kryteria rekrutacji.

Zaproszone na rozmowy rekrutacyjne osoby, będziemy prosić o przedstawienie zaświadczeń potwierdzających spełnianie kryteria rekrutacji (dokument potwierdzający diagnozę oraz zaświadczenie od psychoterapeuty o przebytej psychoterapii, ewentualnie posiadane rekomendacje)

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 18 stycznia 2022. Po tym terminie nie będziemy już przyjmować zgłoszeń.
W razie pytań zapraszamy do kontaktu mailowego: stotworzciedrzwi@wp.pl

lub telefonicznego pod numerem telefonu 692 066 178 od poniedziałku do czwartku w godzinach od 9.00-16.00.

Projekt realizowany z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy, finansowanego z funduszy EOG.

Newsletter

Zapisz się do naszego newsletter'a i bądź na bieżąco z wydarzeniami oraz kursami organizowanymi przez Stowarzyszenie.
[yikes-mailchimp form="1"][/yikes-mailchimp]
crossmenuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content