Logo Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Psychiatrii i Opieki Środowiskowej

Nowa Edycja Kursu Asystenta Zdrowienia!

Stowarzyszenie „Otwórzcie Drzwi” w partnerstwie ze Stowarzyszeniem na Rzecz Rozwoju Psychiatrii i Opieki Środowiskowej zapraszają na kurs Asystenta Zdrowienia. Kurs jest realizowany w ramach projektu: „Asystent Zdrowienia”.

Kurs rozpocznie się we wrześniu 2022 roku i potrwa do lutego 2023 roku.

Kryteria rekrutacji:

- doświadczenie choroby psychicznej

- remisja i wgląd w objawy

- minimum roczna terapia własna

- wysoka motywacja

- dodatkowym atutem będą posiadane rekomendacje

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie Formularza Rekrutacyjnego, podpisanie, zeskanowanie i odesłania na adres mailowy: stotworzciedrzwi@wp.pl

Formularz Rekrutacyjny do pobrania TUTAJ

Z wybranymi kandydatami będą przeprowadzane rozmowy rekrutacyjne na przełomie sierpnia i września. Zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, którzy spełnią kryteria rekrutacji.

Zaproszone na rozmowy rekrutacyjne osoby, będziemy prosić o przedstawienie zaświadczeń potwierdzających spełnianie kryteria rekrutacji (dokument potwierdzający diagnozę oraz zaświadczenie od psychoterapeuty o przebytej psychoterapii, ewentualnie posiadane rekomendacje)

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 31 sierpnia 2022. Po tym terminie nie będziemy już przyjmować zgłoszeń.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu mailowego stotworzciedrzwi@wp.pl lub telefonicznego pod numerem telefonu 692 066 178 od poniedziałku do czwartku w godzinach od 9.00-16.00.

Projekt realizowany z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy, finansowanego przez Islandię. Liechtenstein i Norwegię w ramach  funduszy EOG.

Newsletter

Zapisz się do naszego newsletter'a i bądź na bieżąco z wydarzeniami oraz kursami organizowanymi przez Stowarzyszenie.
[yikes-mailchimp form="1"][/yikes-mailchimp]
crossmenuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content