Projekt aktywizacji zawodowej - "Bez barier na rynku pracy"

Jeżeli jesteś osobą z niepełnosprawnością i szukasz pracy, stażu lub szkolenia zgłoś się do projektu: „Bez barier na rynku pracy”

Stowarzyszenie Rodzin Zdrowie Psychiczne zaprasza osoby w wieku 18 lat i więcej, zamieszkujące na terenie województwa małopolskiego spełniające poniższe kryteria:

• osoby z niepełnosprawnością w stopniu znacznym, umiarkowanym lub lekkim (w stopniu lekkim tylko z niepełnosprawnością intelektualną, chorobą psychiczną, epilepsją lub całościowymi zaburzeniami rozwojowymi), osoby bez orzeczenia na podstawie zaświadczenia lekarza;
  • osoby bezrobotne lub bierne zawodowo (62 miejsca);
  • osoby pracujące, które chcą zwiększyć poziom lub jakość zatrudnienia (10 miejsc).

Oferujemy:

• diagnoza indywidualnych potrzeb uczestnika oraz utworzenie IPD;
  • wsparcie psychologiczne;
  • doradztwo zawodowe;
  • pośrednictwo pracy;
  • szkolenia zawodowe;
  • staże zawodowe;
  • zwrot kosztów dojazdu;
  • zwrot kosztów opieki nad osobą zależną.

Rekrutacja trwa:

Zgłoszenia przyjmujemy pod nr tel. 515 555 146 lub w biurze projektu: 30-318 Kraków, ul. Bałuckiego 6 (w Pensjonacie U Pana Cogito), http://www.rodziny.info.

U Pana Cogito - Pensjonat i Restauracja