Rekrutacja na VIII edycję kursu Asystenta Zdrowienia - do końca stycznia 2023!

Przedłużamy rekrutację na VIII edycję kursu Asystenta Zdrowienia do końca stycznia. W związku z brakiem dofinansowania na tą edycję, kurs będzie płatny. Koszt kursu to 5500 zł z możliwością płatności w 3 ratach:

2500 zł - I rata - do 10 lutego 2023
1500 zł - II rata do końca marca 2023
1500zł - III rata do końca maja 2023

Kurs będzie w całości przeprowadzony w formule stacjonarnej w Krakowie.

Kurs będzie obejmował 11 modułów po 20 godzin każdy moduł i będzie trwał od lutego 2023, a planowane zakończenie będzie w czerwcu 2023.

Kryteria rekrutacji:

- doświadczenie choroby psychicznej
- remisja i wgląd w objawy
- minimum roczna psychoterapia własna
- wysoka motywacja
- dodatkowym atutem będą posiadane rekomendacje

Aby przystąpić do rekrutacji prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego, do pobrania poniżej.

Wybrane osoby będziemy zapraszać na rozmowy rekrutacyjne w formule online na platformie zoom. Zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, którzy spełnią kryteria rekrutacji.

Zaproszone na rozmowy rekrutacyjne osoby, będziemy prosić o przedstawienie zaświadczeń potwierdzających spełnianie kryteria rekrutacji (dokument potwierdzający diagnozę oraz zaświadczenie od psychoterapeuty o przebytej psychoterapii, ewentualnie posiadane rekomendacje)

Wypełnione i podpisane formularze prosimy odsyłać do 10 stycznia 2023 na adres:

stotworzciedrzwi@wp.pl .

Szczegółowych informacji udziela Pani Monika Syc

tel. 692 066 178 (poniedziałki i środy w godzinach 11-16; wtorki i czwartki w godzinach 9-16) oraz mailowo:

stotworzciedrzwi@wp.pl