Wieczór z Natalią de Barbaro w Antykwariacie "Abecadło". Rozmawia profesor Andrzej Cechnicki

Skwer Lajkonika na Bulwarach Wiślanych. Fot: Anna Jaśkowiec.

Natalia de Barbaro jest znaną psycholożką, psychoterapeutką a także felietonistką " Wysokich Obcasów" Gazety Wyborczej. Jest autorką książki "Czuła przewodniczka. Kobieca droga do siebie" niezwykle popularnej, jest cytowana nawet na sesjach terapeutycznych. Spotkanie poświęcone zdrowiu psychicznemu i wartości, jaką stanowi człowiek.

Baner promocyjny w ramach trwających dni Human Week 2021