Kurs Psychoterapii

Kursy psychoterapii są prowadzone przez Stowarzyszenie od 2004 roku. Kolejne edycje są uruchamiane co 2 lata nie tylko w Krakowie ale też w Lublinie, Białymstoku i Poznaniu, a od 2021r  w Słupsku. Przygotowujmy obecnie 19, 20 i 21 edycję kursu. Nasze kursy odnoszą się do praktyki klinicznej, nastawione na uzyskiwanie umiejętności postępowania w różnych sytuacjach i co bardzo ważne nastawione są na  pobudzanie i wspieranie rozwoju osobistego i profesjonalnego terapeuty. Ważnym jest także włączenie paradygmatu integracyjnego w psychoterapii. Naszymi wykładowcami są specjaliści w swoich dziedzinach, psychoterapeuci i superwizorzy Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Zapraszamy na stronę: Kurs Psychoterapii w Krakowie