Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Psychiatrii i Opieki Środowiskowej realizuje projekt: pn. „Zwiększanie dostępu osób z niepełnosprawnościami do rehabilitacji zawodowej i społecznej”. Projekt realizowany jest  przy wsparciu finansowym środków PFRON będących w dyspozycji Województwa Małopolskiego. Na realizację projektu otrzymaliśmy dofinansowanie w kwocie  22 576,00 PLN . Całkowity koszt realizacji zadania publicznego wynosi 28 544,00 PLN.

Okres realizacji projektu: od 1 września do 31 grudnia 2023

W ramach projektu przeprowadzone zostaną następujące działania: kurs edukacji finansowej realizowany w formule online (6 spotkań po 6 h), szkolenia prawnicze (10 h), poradnictwo psychologiczne (po 3 h na uczestnika), prawne ( po 2 h na uczestnika), z doradztwa zawodowego (po 2 h na uczestnika)

Uczestnicy: 15 osób z powiatu miasta Kraków i powiatu krakowskiego z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności ze względu na chorobę psychiczną

Koordynator projektu: Anna Liberadzka , kontakt: anna.liberadzka@wp.pl,  telefon: 12 422 50 67

Projekt realizowany przez Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Psychiatrii i Opieki Środowiskowej pn. „Zwiększanie dostępu osób z niepełnosprawnościami do rehabilitacji zawodowej i społecznej”.

Projekt realizowany przy wsparciu finansowym środków PFRON będących w dyspozycji Województwa Małopolskiego