Certyfikat Asystenta Zdrowienia

Zgodnie z  decyzją Ministra Zdrowia z dnia 23 czerwca 2023 r.  o nadaniu Stowarzyszenia Na Rzecz Rozwoju Psychiatrii i Opieki Środowiskowej uprawnień do certyfikowania kwalifikacji rynkowej „Wspieranie osób doświadczających kryzysów psychicznych w procesie zdrowienia przez osoby z doświadczeniem psychozy (asystent zdrowienia)”, serdecznie zapraszamy do kontaktu, osoby chętne do ubiegania się o uzyskanie Certyfikatu. Więcej szczegółów po kliknięciu "czytaj więcej"

Informacje podstawowe:

• Informacja o kwalifikacji ( obwieszczenie o włączeniu kwalifikacji do Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji) (dołączyć plik)
  • Regulamin walidacji i certyfikacji (dołączyć plik)
  • Schemat walidacji i certyfikacji (dołączyć plik)
  • Wzór certyfikatu (dołączyć plik)

*Przydatne linki:

Kontakt:

Osoba udzielająca informacji osobom zainteresowanym i Kandydatom: Aneta Klek,  adres e mail: klek.aneta.certyfikacjaaz@gmail.com

Współpraca z Asesorami:

• Regulamin współpracy z asesorami (dołączyć plik)
  • Osoba udzielająca informacje Asesorom:  Aneta Klek,  adres e mail: klek.aneta.certyfikacjaaz@gmail.com
  • Wniosek asesora o wpisanie do bazy asesorów (dołączyć plik)

ZAKŁADKA SESJA 1/2024

• Harmonogram sesji walidacyjnej (dołączyć plik w momencie ogłoszenia sesji walidacyjnej)
  • Informacja o opłacie walidacyjnej (dołączyć plik w momencie ogłoszenia sesji walidacyjnej)
  • Formularz zgłoszeniowy (w wersji do pobrania i wydrukowania) - (dołączyć plik w momencie ogłoszenia sesji walidacyjnej)
  • Formularz zgłoszeniowy (formularz online) (dołączyć plik w momencie ogłoszenia sesji walidacyjnej)
  • Formularz do przygotowania materiału dotyczącego własnych doświadczeń kryzysu psychicznego(dołączyć plik w momencie ogłoszenia sesji walidacyjnej)
  • Formularz odwołania (dołączyć plik w momencie ogłoszenia sesji walidacyjnej)