Logo Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Psychiatrii i Opieki Środowiskowej

Choinki Jedynki 2020

"Choinki Jedynki" 2020 jest wydarzeniem – konkursem, którego celem jest wspieranie podmiotów i organizacji pomagającym osobom z niepełnosprawnościami. Program Jedynka Polskiego Radia zbiera fundusze na rzecz Fundacji Anny Dymnej „ Mimo wszystko” od 2005 roku, zaś od 2013 roku także dla innej organizacji pożytku publicznego, wskazywanej przez fundację Anny Dymnej „ Mimo wszystko”. 

W 2020 roku Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Opieki Środowiskowej  zostało zaproszone do udziału w Choinki Jedynki edycja 2020 – by wspólnie zebrać środki na cele statutowe obu organizacji. Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Psychiatrii i Opieki Środowiskowej wystawiło do wydarzenia konkursu plastycznego prace swoich podopiecznych, a także dwie wykonane przez uznanych artystów. 

Obie prace zostały zlicytowane na kwotę 7350 złotych,  prace podopiecznych uzyskały z licytacji kwotę 2850 złotych.

W efekcie „Choinki Jedynki 2020”  przyniosły 177,626 złotych, a suma ta została podzielona zasadą 50/50 na obie organizacje.

http://choinkijedynki.polskieradio.pl/

Newsletter

Zapisz się do naszego newsletter'a i bądź na bieżąco z wydarzeniami oraz kursami organizowanymi przez Stowarzyszenie.
[yikes-mailchimp form="1"][/yikes-mailchimp]
crossmenuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content