Idziemy do pracy

Projekt „Idziemy do pracy! – aktywizacja społeczno-zawodowa osób niepełnosprawnych z powodu choroby psychicznej” współfinansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Termin realizacji projektu: od 01.04.2019r. do 31.03.2022r.

Jeśli jesteś osobą:

• pozostającą bez zatrudnienia,
  • w wieku od 18 lat do 58 lat (kobiety) lub do 65 lat (mężczyźni),
  • mieszkającą lub zameldowaną na terenie Województwa Małopolskiego,
  • niepełnosprawną  z powodu zaburzeń psychicznych (orzeczenie wydane przez Powiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnoprawności  o lekkim, umiarkowanym bądź znacznym stopniu niepełnosprawności  lub orzeczenie równoważne wraz z zaświadczeniem lekarskim potwierdzającym pozostawanie w leczeniu z powodu choroby psychicznej)

Oferujemy przygotowanie i wdrożenie w życie indywidualnego planu drogi życiowej i zawodowej przy wsparciu:

• psychologa w środowiskowej grupie wsparcia
  • coacha
  • trenera pracy
  • płatne staże zawodowe

Terminy rekrutacji

Projekt podzielony jest na trzy edycje, gdzie do każdej z nich po zakończeniu rekrutacji zakwalifikuje się 20 osób.

• 3 edycja: rekrutacja od 1.04.2021r. do 30.04.2021r -  w trakcie!
  • 2 edycja: : rekrutacja 1.04.2020r. do 30.04.20211.04.2020r. - edycja ZAKOŃCZONA!
  • 1 edycja: rekrutacja 1.04.2019r. do 30.04.2019r. - edycja ZAKOŃCZONA!

CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE!