Ośrodek Wsparcia – drogą do samodzielności dla osób chorujących psychicznie

Okres realizacji projektu: 01.04.2016 r. do 31.03.2018 r.

Projekt współfinansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

Adresaci projektu

Beneficjenci ostateczni projektu to mieszkańcy województwa małopolskiego, powiatu Kraków i krakowskiego, osoby niepełnosprawne z powody choroby psychicznej z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności (lub orzeczeniem równoważnym wydanym z powodu choroby psychicznej). Projekt skierowany jest do 20 uczestników.

Cel projektu

1. zwiększenie samodzielności 20 osób niepełnosprawnych chorujących psychicznie,
  2. zwiększenie szans i kompetencji społecznych oraz poprawa funkcjonowania w lokalnej społeczności poprzez prowadzenie rehabilitacji ciągłej w placówce pn. Ośrodek Wsparcia dla Osób Chorujących Psychicznie.

Formy terapii

Oferujemy zajęcia od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00 obejmujące:

• ergoterapię,
  • zajęcia komputerowe,