Logo Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Psychiatrii i Opieki Środowiskowej

Samorzecznictwo osób chorujących psychicznie - Program Aktywni Obywatele

Rozpoczynamy realizację projektu pod nazwą: „Samorzecznictwo osób chorujących psychicznie”. Jest to projekt realizowany z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy, finansowanego z Funduszy EOG. Projekt będzie realizowany w okresie od 1 października 2021 do 30 września 2023.

W ramach projektu zrealizowane zostaną następujące działania:

• 4 trzydniowe zjazdy Akademii Liderów Cogito
  • Szkolenia z zakresu praw osób chorujących psychicznie i Grupa Wsparcia
  • Seminaria „Porozmawiajmy o chorobie psychicznej”
  • Opracowanie i wydanie książki zbierającej głosy osób chorujących psychicznie
  • Forum Psychiatrii Środowiskowej

Zapraszamy do udziału w projekcie i śledzenia naszego profilu na FB!

www.facebook.com/StowarzyszenieRozwojuPsychiatriiSrodowiskowej

-------------------------------------------------------------------------------------------------

21.10.2021

W poniedziałek 18.10. 2021 odbyło się pierwsze w ramach projektu: „Samorzecznictwo osób chorujących psychicznie” seminarium z cyklu „Porozmawiajmy o chorobie psychicznej...”

Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 16.15 w Instytucie Socjologii Uniwersytetu Jagiellońskiego, a odbiorcami byli studenci pracy socjalnej.

W roli edukatorów wystąpili członkowie Stowarzyszenia „Otwórzcie Drzwi” Barbara Banaś i Henryk Fluder, którzy podzielili się swoimi świadectwami chorowania i zdrowienia.

Studenci zadeklarowali się, że napiszą swoje refleksje po tym spotkaniu, ciekawi jesteśmy bardzo ich opinii…

Wszystkich zainteresowanych udziałem w projekcie zapraszamy do kontaktu mailowego: biuro@stowarzyszenie-rozwoju.eu lub telefonicznego: 12 2661497

18.10.2021

Bardzo serdecznie dziękujemy za liczny udział w naszym spotkaniu otwierającym projekt pn. „Samorzecznictwo osób chorujących psychicznie”,

Newsletter

Zapisz się do naszego newsletter'a i bądź na bieżąco z wydarzeniami oraz kursami organizowanymi przez Stowarzyszenie.
[yikes-mailchimp form="1"][/yikes-mailchimp]
crossmenuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content